Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

RİH Başçısının inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlikləri

 

UCAR RİH BAŞÇISININ INZIBATI ƏRAZI DAIRƏLƏRI ÜZRƏ NÜMAYƏNDƏLIKLƏR HAQQINDA
M Ə L U M A T
 
S/s  VƏZIFƏSININ ADI  SOYADI, ADI VƏ ATASININ ADI TELEFON IŞ  TELEFON MOBIL ELEKTRON POÇT ÜNVANLARI
1. Ucar şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə İbrahimov Abdulla Xanlar oğlu  (02021) 3-01-69 055-272-11-72 ucar@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Rüstəmov lham Rüstəm oğlu (02021) 3-10-30 055-792-54-44  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Süleymanov Rafiq Tofiq oğlu (02021) 3-01-68 050-763-93-13  
4. Baş mütəxəssis-sürücü Bilalov Çoşqun Ağalar oğlu      
5. Aparıcı mütəxəssis Rəhimova Arzu Fəzail qızı (02021) 3-10-30    
2. Əlikənd kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Şərifov Rahib Sabər oğlu (02021) 55-2-90 050-390-66-67 elikend@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Əzizov Əfsun İsmixan oğlu (02021) 55-2-90 051-478-65-80  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Kərimov Ramin Əbdülməmməd oğlu (02021) 55-2-90 050-372-85-90  
3. Qazıqumlaq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Məmmədov Mehman Rakim oğlu (02021) 69-2-39 055-274-74-71 qaziqumlaq@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Məmmədov Qismət Nəbi oğlu (02021) 69-2-39 051-910-61-00  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Məmmədov Tural Məzahir oğlu (02021) 69-2-39 055-503-33-05  
4. Qaradağlı kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Zeynalov Vüqar Ağamusa oğlu (02021) 68-2-25 050-368-38-94 qaradagli@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Abdullayev Vahid Hacıbala oğlu (02021) 68-2-25 050-437-21-39  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib vakant (02021) 68-2-25    
5. Alpout kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Abbasov Maarif Inqilab oğlu (02021) 63-2-34 055-882-29-09 alpout@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Mürsəlov Namiq Nizami oğlu (02021) 63-2-34 055-869-22-95  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Əliyev Vüsal İlham oğlu (02021) 63-2-34 055-562-64-68  
6. Lək kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Rəhimov Əfqan Sadıq oğlu (02021) 67-4-27 051-311-51-91 lek@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Kərimov Teymur Əli oğlu (02021) 67-4-27 051-354-38-38  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Bağıyev Nicat İntiqam oğlu (02021) 67-4-27 050-440-92-42  
7. Xələc kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Abdullayev Azad Səfxan oğlu (02021) 67-6-21 050-533-46-24 xelec@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Məmmədov Əvəz Əlisurət oğlu (02021) 67-6-21 050-727-71-39  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Kərimov Yusif  Yaşar oğlu (02021) 67-6-21 055-209-85-99  
8. Qazyan kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə İsayev Nasir Ağasarı oğlu (02021) 61-3-25 050-632-08-66 qazyan@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Hüseynov Azad Əlibala oğlu (02021) 61-3-25 050-643-41-63  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Aslanov Rəcəb Daşdəmir oğlu (02021) 61-3-25 051-925-03-42  
9. Boyat kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Cəbiyev Vidadi Hatəm oğlu (02021) 65-3-48 051-544-60-01 boyat@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Rəhimov Əlinüsrət Nüsrət oğlu (02021) 65-3-48 050-751-04-25  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Hüseynov Əsgər Ramiz oğlu (02021) 65-3-48 051-560-88-44  
10. Bərgüşad kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Hümmətov Məcid Mustafa oğlu (02021) 59-2-32 051-363-82-00 bergushad@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Baxışov Daşqın Yaqub oğlu (02021) 59-2-32 051-887-07-37  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Hidanova Aytən Yamən qızı (02021) 59-2-32 050-485-45-56  
11. Yuxarı Şilyan kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Hacıyev Cabir Ata oğlu (02021) 66-2-73 050-560-92-72 yuxarishilyan@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Məmmədov Möhübbət Camaləddin oğlu (02021) 66-2-73 050-678-98-93  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Soltanov Zəka Nüsrət oğlu (02021) 66-2-73 050-325-64-67  
12. Müsüslü kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Məmmədov Emil Mirzağa oğlu (02021) 64-2-86 051-720-90-66 mususlu@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Babaşlı Kamran İbad oğlu (02021) 64-2-86 051-403-22-23  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Babaşlı Əlisaab Ağabala oğlu (02021) 64-2-86 050-623-49-01  
13. Pirkənd kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Musayev Aqil Abit oğlu (02021) 60-3-14 051-870-30-70 pirkend@ucar-ih.gov.az
2. Müavin İbrahimov Akif Yusif oğlu (02021) 60-3-14 050-325-29-29  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Əzizli Mirbağı Mirəziz oğlu (02021) 60-3-14 077-590-20-40  
14. Ənvər Məmmədxanlı kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə İbrahimov Elşad Mustafa oğlu (02021) 56-2-35 050-391-46-75 envermemmedxanli@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Əliyev Mehdi Abdulməmməd oğlu (02021) 56-2-35 050-525-63-59  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Məmmədov İlkin Vahid oğlu (02021) 56-2-35 050-550-64-50  
15. Quləbənd kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə Mahmudov Tale Ənvər oğlu (02021) 58-2-47 050-655-56-77 qulebend@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Səlimov Vüqar Vasif oğlu (02021) 58-2-47 050-428-03-35  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Əliyev Zakir Zahid oğlu (02021) 58-2-47 055-948-75-88  
16. Qarabörk kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəlik  
1. Nümayəndə vakant (02021) 3-19-07   qarabork@ucar-ih.gov.az
2. Müavin Əşrəfov Mansur Əlvida oğlu (02021) 3-19-07 051-886-88-48  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Xəlilov Nadim Akif oğlu (02021) 3-19-07 050-621-21-88  

 

Keçidlər